Bursa Patent Firması Nerede

Bursa Patent Firması Nerede

Bursa’da faaliyet gösteren Ela Patent Merkezde bulunmaktadır. Danışmanlık sektöründe 13 yıldır süreklilik gösteren Ela Patent binlerce marka sahibine danışmanlıkta bulunmuştur.

Bursa Marka Patent tescili için gerekli evraklar Ela patent vekaletnamesi, logo  ve  banka dekontu yeterli olup markanın tescile müsait olup olmadığım  araştırıldıktan sonra  eğer marka müsaitse başvurusu gerçekleştirilir. Yapılan marka başvurusu seçilen müsait değil ise red kararı verilir. Marka  tescile müsait ise Yaklaşık 4 ay sonra markalar bülteni gazetesinde  ilan edilir. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan yada 0224 252 52 45 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bursa Patent

Bursa patent ve marka tescili hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; Markalar tüm dünya 45 sınıfa ayrılmıştır,  bunların ilk 34 sınıfı  imalat  sınıfı olup  geriye kalan 11 sınıf  hizmet sınıfı olarak değerlendirilmektedir.

Marka başvurusu yapılmadan önce markanın  tescile müsait olup olmadığı araştırılmalı ve marka müsait ise müracaatı gerçekleştirilmelidir. Marka başvurunuzu https://elapatent.com/urun/marka-muracaat linkinden gerçekleştirebilirsiniz