Bursa Patent Marka Tescil

Bursa patent marka tescili konusunda hızlı destek ve çözümler için elimizden geldiğince detaylı bilgiyi vermeye çalışacağız.

Bu yazımızda markalar hakkında bilgiye daha kolay ulaşılmasının sağlanması amaçlanmakta olup detaylı bilgi aşağıdaki yazımızda mevcuttur.

Marka Nedir? 

Marka bir şirketin, bir işeletmenin, özel veya tüzel bir kurum veya kuruluşun hizmetlerini, ürettiği mallarını, diğer şirket ve işletmelerden ayırt eder.

Şahıs isimleri, kelimeler, şekil ve harfler, sayılar, üretilen malların biçimi veya ambalajı gibi ayırt edici özelliklere sahip çizilebilen, görüntülenebilinen veya buna benzer şekillerde ifade edilebilinen, baskı yoluyla çoğaltılan ve yayınlanabilinen her türlü işarettir marka.

Markalar üzerinde bulundukları ürünün, hizmetin ayırt edici özelliğidir.

Kaliteli, güçlü, ayırt edici özelliği yüksek, algıda seçiciliği tetikleyebilecek, ürünün adı haline gelebilecek (örneğin bütün firmalar tıraş bıçağı üretir ama hemen tüm erkekler marketten tıraş bıçağı değil Gilette “Jilet” satın alır. Veya bayanlar maskara istemezler “Rimel” satın alırlar.) markalar ürünün önüne geçebilmekte ve o ürünün her şeyi olmaktadır.

Bu da sattığımız ürünün üzerine koyduğumuz markayı çok değerli hale getirmektedir. Bu nedenle markanıza sahip çıkmanız ve markanızı koruma altına almanız çok ama çok önemlidir. Bursa Patent Marka Tescil hizmeti..

İşlemleri için Ela Patent her daim yanınızda , Bursa Marka Patent Tescili Bursa’da bulunan firmalar , şahıslar , şirketler Marka tescil hizmetleri için 0224 252 52 45 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilir , marka tescil hizmeti için bilgi alabilir veya markanızı tescil ettirebilirsiniz. Size bir telefon kadar uzaktayız.
Ayrıca online işlemler için sitemiz üzerinden de Marka, Patent, Tasarım, Alan adı, ile alakalı tüm işlemlerini güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Türkiye’nin her yerine hizmet sağlayan firmamızın Referanslarını incelemek için tıklayınız.

Yalova’da marka tescil yapabilirmiyiz ?

Bu sorunun cevabı ; her zaman verdiğimiz gibi olacak ve evet Yalova marka tescili olmakta ve bu konu ile ilgili diğer yazılarımızı okumanızı öner her türlü bilgiyi web sitemizde bulacaksınız.

Yalova marka tescili evet olmaktadır ve işlemleri online olarak gerçekleşmektedir.

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Konusunda Yardım Almak İçin Bizleri Arayabilirsiniz.