Your browser does not support JavaScript! bursa patent, patentbursa, bursa marka tescil, marka tescil bursa
0224 252 52 45
Bursa Patent

bursa patent alma

Bursa Patent Alma İşlemi için 0224 252 52 45 nolu telefondan iletişim kurabilirsiniz.
Bursa marka patent tescil işlemleri için müşteri temsilcimiz ile görüşüp konusunda uzman kadromuz ile birebir ziyaretlerinde aklınıza takılan tüm soruları kendilerine iletebilirsiniz.Patent alma,marka tescil bursa,veya bursa patent işlemleriniz için çekinmeden 0224 252 52 45 nolu telefonlarımızda bizlere ulaşabilirsiniz.
Patent Alma Bursa Patent Tescili için gerekli evraklar Ela Patent Vekaletnamesi, varsa logo ve gerekli ücretin ödendiğine dair banka dekontudur.İletişim için 0224 252 52 45 numaralı telefondan yada web sitemizde yer alan online başvurubölümünden faydalanabilirsiniz.
Bursa Patent Tescili için gerekli evraklar Ela Patent Vekaletnamesi, varsa logo ve gerekli ücretin ödendiğine dair banka dekontudur.İletişim için 0224 252 52 45 numaralı telefondan yada web sitemizde yer alan online başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz.
Bursa Patent Alma Marka tescil müracaatın da bulunurken şahıs olarak başvuru yapacak iseniz ; TC kimlik numaranız tam isim soy isim ve adres belirtmeniz yeterlidir. Bu adres ev adresiniz yada iş yerinizin adresi olabilir. Kullanmakta olduğunuz logo varsa onun .jpg formatında...
Call Now ButtonHızlı Arama bursa patent, patentbursa, bursa marka tescil, marka tescil bursa